Montaż ledów podnośnikiem koszowym H – 45 m

Zwyzki Krakow
  • Dodano: 26.07.2017

  • Przez: EHC Pogotowie Wysokościowe

Wielkość ma znaczenie! Szczególnie, gdy na Twojej drodze staje kilkunastopiętrowy budynek na którym potrzebujesz zamontować coś na wysokości. Właśnie przed takim wyzwaniem stanął ostatnio nasz podnośnik koszowy H – 45 m.

Jakie realizacje wykonuje się z wykorzystaniem podnośnika koszowego
H – 45 m

Odpowiadając najprościej: te najwyższe! Naszą zwyżkę możesz spotkać w energetyce i hutnictwie. Podnośnik koszowy H – 45 pomaga tym branżom m. in. w serwisie suwnic, demontażu i montażu rur,  serwisie i budowie sieci napowietrznych.

Czy to wszystko? Zdecydowanie nie! Podejmujemy się każdego wyzwania najwyższych lotów. Często z naszych usług korzystają także agencje reklamowe (montaż reklam), firmy budowlane, remontowe i instalatorskie.

Zwyzki Krakow

Dlaczego nasz podnośnik koszowy H – 45 m do Twojej realizacji?

Wysokość to nie jest jedyny atut naszej zwyżki – chociaż z pewnością nie będziesz mógł jej przegapić idąc ulicą. Warto tutaj podkreślić również jej inne parametry:

  • Wychył boczny 28 metrów
  • Podwozie terenowe 4 x 4
  • Rozsuwany kosz o maksymalnych wymiarach 3,88 m x 1,05 m
  • Maksymalny udźwig kosza 600 kg
  • Atestowane funkcje dźwigowe

Podnośnik koszowy jest przeznaczony dla osób, które szczególnie cenią komfort i bezpieczeństwo. Jest to jedna z bezpieczniejszych form pracy na wysokości. Dodatkowo nasza firma spełnia wszystkie standardy BHP i posiada wszelkie potrzebne uprawnienia i zaświadczenia do wykonywania takich prac.

Nasza ostatnia realizacja zwyżką H – 45 m, czyli montaż ledów na wysokości

W ostatnim czasie uczestniczyliśmy w bardzo ciekawej realizacji. Wynajem podnośnika koszowego był świadczony dla firmy, która montowała oświetlenie ledowe na jednym z biurowców przy placu Bohaterów Getta w Krakowie.

Ledy były montowane na frontowej ścianie budynku, na przeszkleniach. Ich najwyższe szyby znajdowały się na 40 metrze. Wyjątkowo pomocny okazał się tu również sam kosz zwyżki, w którym w spokoju mogli pracować pracownicy firmy wraz z wszystkimi potrzebnymi narzędziami – w końcu udźwig naszego kosza to aż 600 kg i długości prawie 4 metrów.

Realizacja ta trwała kilka dni. Oprócz samej pracy mieliśmy też okazję podziwiać niezwykłe widoki. Jeśli jesteś ciekawy jak przebiegała ta realizacja, to poniżej załączamy kilka zdjęć.

Zwyzki Krakow

Zwyzki Krakow

Zwyzki Krakow

Zwyzki Krakow

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl