Usługi dźwigowe Kraków

Interesują Państwa kompleksowe usługi dźwigowe na terenie Krakowa? Z pomocą firmy EHC zrealizujecie różnego typu prace wysokościowe przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa i z naciskiem na optymalizację poniesionych kosztów. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i dajemy Wam możliwość skorzystania z opcji bezpłatnej wyceny. Nasza oferta obejmuje wynajem sprzętu oraz szeroki wachlarz usług alpinistycznych i wysokościowych. Możemy pochwalić się współpracą z takimi firmami jak PKN Orlen, Tauron Polska Energia czy Skanska.

 

Dlaczego nasza firma

Zlecając usługi dźwigowe, warto brać pod uwagę nie tylko ceny, ale również doświadczenie w branży i poziom fachowości wykonawcy. EHC działa na rynku od 2009 roku i w swoich szeregach ma specjalistów z wielu dziedzin (m.in. alpinistów, architektów i dekarzy). Firma zbudowana została wokół takich wartości jak bezpieczeństwo, zaufanie, wiedza oraz kreatywność. Podejmujemy się zadań, które dla innych okazały się za dużym wyzwaniem, pracujemy terminowo i rzetelnie, posiadamy eksperckie przygotowanie, pozwalające nam stawić czoło nawet najbardziej ambitnym projektom. Oferowane przez nas usługi dźwigowe w obrębie Krakowa objęte są firmową polisą OC, co stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa dla Klientów. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek szkód – powstałych w wyniku błędów czy nieprzewidzianych zdarzeń - otrzymacie Państwo stosowną rekompensatę finansową.

 

Co oferujemy

Działamy jako całodobowe pogotowie wysokościowe, oferujemy wynajem podnośników koszowych oraz montaż reklam, czyszczenie szyb i elewacji, zakładanie systemów odstraszających ptaki czy odśnieżanie dachów. Nasze usługi dźwigowe kierujemy również do firm z sektora przemysłowego, którym możemy zaproponować m.in. prace rozbiórkowe na wysokościach,  zabezpieczenia antykorozyjne, malowanie budynków, hal i mostów, czy ekspertyzy techniczne słupów. Wyczerpujący przegląd świadczonych przez nas usług dźwigowych wraz ze zdjęciami ze zrealizowanych projektów możecie znaleźć w zakładce “Oferta”.

 

Zapraszamy do współpracy

Usługi dźwigowe znajdują dzisiaj zastosowanie nie tylko w branży budowlanej czy transportowej. Podnośniki koszowe okazują się nieocenione m.in. przy wycince drzew, konserwacji elewacji czy montażu konstrukcji stalowych. Chętnie odkryjemy przed Wami pełnię możliwości tego sprzętu. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie – dosłownie i w przenośni. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza internetowego.

EHC Karol Zagajewski

Pogotowie wysokościowe - Kraków

ul. L. Korbutowej 28
30-218 Kraków
NIP 677-176-05-97

 +48 502 602 577

mail: biuro@ehc-krakow.pl
skype: ehc.kr
Top