Usługi dźwigowe Kraków

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi dźwigowe na terenie Krakowa. Realizujemy różnego typu prace wysokościowe przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa i z naciskiem na optymalizację poniesionych kosztów. Każde zlecenie jest dla nas inne i wymaga indywidualnego podejścia. Nasza oferta obejmuje wynajem sprzętu oraz szeroki wachlarz usług alpinistycznych i wysokościowych. Dajemy Państwu także możliwość skorzystania z opcji bezpłatnej wyceny. Możemy pochwalić się współpracą z takimi firmami jak PKN Orlen, Tauron Polska Energia czy Skanska.

 

Dlaczego nasza firma

Kraków to miasto, gdzie konkurencja jest spora i firm wysokościowych jest dużo, jednak nie każda wyróżnia się tak szeroką ofertą jak EHC. Zlecając usługi dźwigowe, warto brać pod uwagę przede wszystkim doświadczenie w branży i poziom fachowości wykonawcy. Działamy na rynku od 2009 roku i w swoich szeregach mamy specjalistów z wielu dziedzin (m.in. alpinistów, architektów i dekarzy). Nasza firma zbudowana została wokół takich wartości jak bezpieczeństwo, zaufanie, wiedza oraz kreatywność. Podejmujemy się zadań, które dla innych okazały się za dużym wyzwaniem, pracujemy terminowo i rzetelnie, posiadamy eksperckie przygotowanie, pozwalające nam stawić czoło nawet najbardziej ambitnym projektom. Oferujemy usługę wynajmu dźwigów w Krakowie, które objęte są firmową polisą OC, co stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa dla Klientów. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek szkód – powstałych w wyniku błędów czy nieprzewidzianych zdarzeń - otrzymacie Państwo stosowną rekompensatę finansową.

 

Co oferujemy

Działamy jako całodobowe pogotowie wysokościowe, oferujemy montaż reklam, czyszczenie szyb i elewacji, zakładanie systemów odstraszających ptaki, odśnieżanie dachów, wynajem podnośników koszowych i dźwigów. Usługi dźwigowe w Krakowie kierujemy również do firm z sektora przemysłowego, którym możemy zaproponować m.in. prace rozbiórkowe na wysokościach, zabezpieczenia antykorozyjne, malowanie budynków, hal i mostów, czy ekspertyzy techniczne słupów. Wyczerpujący przegląd świadczonych przez nas usług dźwigowych wraz ze zdjęciami ze zrealizowanych projektów mogą Państwo znaleźć w zakładce “Oferta”.

 

Zapraszamy do współpracy

Usługi dźwigowe znajdują dzisiaj zastosowanie nie tylko w branży budowlanej czy transportowej. Podnośniki koszowe okazują się nieocenione m.in. przy wycince drzew, konserwacji elewacji czy montażu konstrukcji stalowych. Dźwigi samochodowe dostępne w Krakowie sprawdzą się w pracach przeładunkowych i montażowych. Chętnie odkryjemy przed Wami pełnię możliwości tych sprzętów. Wykonujemy prace na najwyższym poziomie – dosłownie i w przenośni. Jeśli zainteresowała Państwa usługa wynajmu dźwigów lub jakikolwiek inny element naszej oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, lub za pośrednictwem formularza internetowego lub do siedziby naszego biura w Krakowie. Ustalimy szczegóły współpracy i ostateczną cenę usługi. Zapraszamy!

EHC Karol Zagajewski

Pogotowie wysokościowe - Kraków

ul. L. Korbutowej 28
30-218 Kraków
NIP 677-176-05-97

 +48 502 602 577

mail: biuro@ehc-krakow.pl
skype: ehc.kr
Top