Podnośnik koszowy Kraków

Potrzebujecie Państwo zamontować baner reklamowy, usunąć śnieg z dachu czy wyczyścić elewację? Warto zlecić to specjalistom z EHC, którzy świadczą szeroki zakres usług wysokościowych, w tym wynajem podnośnika koszowego. Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz firmy na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości. Oferujemy wsparcie przy nawet najbardziej skomplikowanych projektach, wymagających niestandardowych rozwiązań. W naszej flocie podnośników koszowych na wynajem znajdują się maszyny wyłącznie renomowanych marek, które mogą być wykorzystywane zarówno do pracy na otwartej przestrzeni, jak i w wysokich halach.

 

Co oferujemy - rodzaje podnośników koszowych

Na Klientów zainteresowanych wynajmem podnośników koszowych na terenie Krakowa czekają modele o wysokości 22, 27 i 45 metrów przystosowane do pracy w wymagającym obszarze miejskim i trudnych warunkach terenowych. Dokonując wyboru zwyżki, należy kierować się jednak nie tylko wysokością, ale również takimi parametrami jak wysięg boczny czy maksymalny udźwig. Nasi fachowcy chętnie pomogą Państwu dobrać sprzęt dopasowany do charakteru zlecenia, co pozwoli Wam bezpiecznie, szybko i optymalnie pod względem kosztów zrealizować zadania wymagające działań na wysokościach. Dokonujemy bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny usługi, którą możecie Państwo zamówić, korzystając z formularza dostępnego na naszej stronie. Wiemy, jak nieprzewidywalne bywa życie, dlatego też w sytuacjach awaryjnych możecie na nas liczyć 24 h/dobę.

 

Wynajem podnośnika koszowego – warunki współpracy

W EHC cenimy sobie jasne warunki współpracy, dlatego też w tym miejscu chcielibyśmy przybliżyć Państwu warunki wynajmu podnośnika koszowego oraz obowiązujące ceny. Wynajem prowadzony jest w systemie godzinowym, z zastrzeżeniem, że minimalny czas trwania zlecenia nie może być krótszy niż 3 godziny. Stawki za roboczogodzinę zależą od parametrów wykorzystywanego podnośnika koszowego oraz stopnia skomplikowania zlecenia (np. praca w warunkach dużego zapylenia, czy w miejscach trudno dostępnych). Ze swojej strony zapewniamy nie tylko wysokiej klasy sprzęt, ale również fachową obsługę doświadczonych operatorów.

Mycie okien biurowców, przycinanie gałęzi czy konserwacja mostów to tylko niektóre prace, dla których idealnym rozwiązaniem okaże się podnośnik koszowy. Kraków i jego mieszkańcy mogą korzystać z pionierskich rozwiązań w tym zakresie oferowanych przez firmę EHC. Cechuje nas terminowość, szeroki zakres oferty i atrakcyjne warunki cenowe. Zapraszamy do współpracy.

EHC Karol Zagajewski

Pogotowie wysokościowe - Kraków

ul. L. Korbutowej 28
30-218 Kraków
NIP 677-176-05-97

 +48 502 602 577

mail: biuro@ehc-krakow.pl
skype: ehc.kr
Top