Zwyżka Kraków

Rozwiązaniem, które zapewni precyzyjną i efektywną pracę na wysokościach m.in. przy montażu reklam, czyszczeniu i konserwacji elewacji czy wykonywaniu ekspertyz technicznych słupów jest zwyżka. Kraków stanowi siedzibę firmy EHC dysponującej wysokiej jakości sprzętem, który sprawdzi się w pracy w różnych warunkach i pozwoli zrealizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Z usługi wynajmu zwyżki mogą skorzystać mieszkańcy stolicy Małopolski oraz okolic, do których dyspozycji pozostają podnośniki koszowe o wysokości 22, 27 i 45 metrów.

 

Zakres oferty

Dostępne w ofercie naszej firmy zwyżki charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, wyposażone zostały w opcję podłączenia do zasilania wszystkich sprzętów 230 V oraz 24 V, posiadają także specjalne światła błyskowe, co pozwala na bezpieczne kontynuowanie pracy również po zmroku. Mogą być one sterowane z kosza, jak i pilotem zdalnego sterowania z ziemi, są niezwykle mobilne oraz funkcjonalne. Za skorzystaniem z naszych usług przemawia również interdyscyplinarny zespół specjalistów skupiający himalaistów, renowatorów zabytków, dekarzy oraz instalatorów. Z powodzeniem zrealizowaliśmy już setki zleceń, skutecznie radząc sobie z trudnymi warunkami terenowymi takimi jak: grząski grunt, zwarta zabudowa czy spore różnice nachylenia terenu. Wszystkie oferowane przez nas zwyżki posiadają aktualne badania techniczne, a ich operatorzy legitymują się nie tylko odpowiednimi uprawnieniami, ale również wieloletnim doświadczeniem.

 

Ogólne warunki wynajmu zwyżki

Cena każdego zlecenia ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od czasu pracy (liczby roboczogodzin) oraz kosztów dojazdu na miejsce. Na życzenie naszych Klientów dokonujemy bezpłatnej wyceny usługi, po zapoznaniu się z terenem mającym stanowić miejsce wykonywania pracy. Minimum wynajmu dla każdego typu zwyżki na terenie Krakowa oraz okolic to 3 godziny pracy. Usługa obejmuje wynajem sprzętu oraz obsługę i merytoryczne wsparcie ze strony operatora. Z myślą o Państwa wygodzie, dajemy Wam możliwość złożenia zamówienia online. Formalności sprowadzają się do wypełnienia krótkiego formularza, co nie powinno zająć więcej niż kilka minut. W razie pytań lub wątpliwości służymy fachową pomocą drogą telefoniczną lub mailową.

Jeśli wynajem zwyżki w Krakowie to tylko z firmą EHC! Zachęcamy do tego, by poznać nas bliżej. Zaufały nam już takie firmy jak PKN Orlen, Skanska czy Tauron Polska Energia. Zapraszamy.

EHC Karol Zagajewski

Pogotowie wysokościowe - Kraków

ul. L. Korbutowej 28
30-218 Kraków
NIP 677-176-05-97

 +48 502 602 577

mail: biuro@ehc-krakow.pl
skype: ehc.kr
Top